У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї відбувся безоплатний психологічний тренінг для колективу одного із місцевих закладів з метою навчити громадян розвивати стресостійкість до негативних ситуацій та підтримувати дружню атмосферу при спілкуванні з іншими людьми.
Про це повідомив сайт ВінницяІнфо.
Участь в тренінгу, який провели в краєзнавчому музеї, взяли 16 учасниць різної вікової категорії. Усі вони багато років працюють в одному колективі, проте зізнаються, що лише під час тренінгу зуміли відкрити своїх колег для себе по новому.
Такі заходи проводять на базі їхнього простору «Турбота» за підтримки ГО «Ми-Вінничани».
Як зауважив керівник Вінницької міської організації ГО «Ми-Вінничани» Сергій Кудлаєнко, на базі простору «Турбота» програму з надання безкоштовної психологічної допомоги населенню створили ще близько року тому.
До нас і наших психологів постійно звертаються різні представники закладів нашого міста. Це освітяни, медики, колективи різних соціальних сфер діяльності, центри адміністративних послуг та представники закладів культури. Це люди які щоденно працюють з військовими та їхніми родинами. Тому в наш час вміти та знати, як правильно говорити та поводити себе з нашими захисниками має дуже велике значення.
Психологиня Світлана Пиріжок каже, що за її спостереженнями вінничани не зовсім розуміють, як допомогти морально собі, не кажучи про ситуації, коли допомога потрібна іншим.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/KUDLA3-80x60.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/KUDLA4-80x60.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/KUDLA5-80x60.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/KUDLA6-80x60.jpg)