Бойовий шлях прикордонника Ігоря з позивним «Юлій» розпочався ще у 2014 році.
Захисник належить до тих нескорених, хоробрих і сильних духом людей, які першими стали на захист рідної країни.
Про те, як захищає чоловік Україну йдеться у відео, яке оприлюднив Могилів-Подільський прикордонний загін на сторінці у соцмережах.
Звістку про повномасштабне вторгнення Ігор отримав перебуваючи у Польщі. Розповідає, що напередодні наснився сон, що розпочалась війна. А прокинувшись під ранок, дзвінок від рідних підтвердив – почалась. Не роздумуючи, прикордонник набрав номер власниці фірми та попередив, що звільняється та повертається на Батьківщину.
Після повернення чоловік одразу вирушив до військкомату. Та згодом мобілізувався у Могилів-Подільський прикордонний загін.
Детальніше про тактику ворога на передовій, чому окупанти намагаються не попадати прикордонникам, яку «пташку» вполював прикордонник та чому не здетонувала протитанкова міна, дивіться у відео.