В Могилів-Подільському прикордонному загоні відбулась виставка картин відомого українського живописця, заслуженого художника України Юрія Кафарського. Благодійні виставки «Кафарскі-АРТ» на Вінниччині спрямованні на підтримку захисників. За частину коштів з продажів картин, будуть придбані технічні засоби для потреб вартових кордону, які сьогодні мужньо боронять країну від ворога.
Про виставку повідомили у Могилів-Подільському прикордонному загоні.
Художник Юрій Кафарський народився і проживає у м. Могилеві-Подільському на Вінниччині. Працює у станковому живописі, монументальній та станковій скульптурі, переважно у жанрах пейзажу, портрету, сюжетно-тематичної картини.
Від 1995 року – активний учасник всеукраїнських та міжнародних пленерів живопису, мистецьких акцій, всеукраїнських виставок.