Суб’єкт господарювання, який отримав спеціальний дозвіл на користування надрами, до початку видобування корисних копалин у Буші має в обов’язковому порядку зареєструвати в Держкадастрі право на користування земельною ділянкою, отримати позитивний висновок з оцінки впливу на довкілля.
Про перебіг ситуації щодо можливого облаштування у Національному заповіднику «Буша» кар’єру повідомили у Державній екологічній інспекції у Вінницькій області.
Начальник відділу державного екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу та завідувачем сектору державного екологічного нагляду (контролю) надр Державної екологічної інспекції у Вінницькій області провів зустріч із представниками адміністрації та колективом Державного історико-культурного заповідника «Буша», ініціативною групою представників громадськості села Буша та старостою Бушанського старостинського округу Ямпільської міської ради.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/BUSHA2-80x41.png)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/BUSHCHA1-80x64.jpg)