Цей вінничанин неодноразово потрапляв в поле зору поліції за вчинення домашнього насильства відносно колишньої дружини, із якою й надалі проживають у спільній квартирі.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
Він систематично ображав жінку, нецензурно висловлювався у її бік, принижував її честь та гідність, погрожував фізичним насильством та завдавав психологічних страждань.
Поліція відкрила кримінальні провадження за двома статтями Кримінального кодексу України: ст. 126-1 (домашнє насильство) і ч. 2 ст. 389 (ухилення від покарання, не пов’язаного з позбавленням волі) та зібрані матеріали направила до суду.
Суд визнав підсудного винним у вчиненні цього злочину та призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі терміном на 1 рік, шість місяців і п’ятнадцять днів.