Працівники Хмільницького районного відділу поліції затримали 42-річного місцевого жителя, який скоїв крадіжку товару з магазину в селі Кривошиї. Йому загрожує до 8 років позбавлення волі.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
Як повідомив начальник Хмільницького районного відділу поліції Валерій Романюк, власник магазину повідомив про крадіжку.
Як виявилося, 26 червня, ввечері правопорушник приїхав на велосипеді до приміщення сільського магазину села Кривошиї. Магазин вже був зачинений. Зловмисник проник всередину торговельного закладу, пошкодивши двері. З магазину він вкрав промислові товари, продукти харчування, алкогольні напої та цигарки.
Працівники поліції розшукали та затримали зловмисника у його домівці. Крадений товар у нього вилучено частково.