Офіс має стати ключовим вікном для міжнародних партнерів, які працюють на рівні області та територіальних громад. Він забезпечуватиме координацію міжнародної допомоги безпосередньо на місцях.
Про це повідомили у Вінницькій ОВА.
До складу консультативно-дорадчого органу увійшли керівники структурних підрозділів обласної військової адміністрації, керівники районних військових адміністрацій та органів місцевого самоврядування, а також громадські організації, які займаються міжнародним співробітництвом.
Окрім координації міжнародної допомоги, серед переваг роботи Офісу є отримання актуальної інформації, проведення моніторингу, аналітики та звітності, зворотний зв’язок, а також децентралізований підхід.