Зловмисник на вулиці Коцюбинського підійшов до 56-річної потерпілої та намагався відібрати у неї сумку з грошима, мобільним телефоном й іншими особистими речами. Крики жінки про допомогу почули військовослужбовці, які патрулювали неподалік. Вони й затримали правопорушника та зателефонували до поліції. Ним виявився раніше судимий за майнові злочини вінничанин.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
Як розповів начальник Відділу поліції № 1 Вінницького районного управління поліції Юрій Голуб, повідомлення про злочин до поліції надійшло 14 жовтня близько 22 години від військовослужбовців, які патрулювали місто.
За цим фактом поліцією проводиться розслідування за ч. 3 ст. 15 ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України (замах на грабіж). Санкція статті передбачає до десяти років ув’язнення.








