Проблема з автобусним перевезенням по маршруту Маньківка – Тульчин виникла ще у січні минулого року. Тоді приватний перевізник відмовився працювати аргументуючи це нерентабельністю. Відновлення сполучення стало справжньою подією для 4 тисяч жителів сіл Маньківка, Михайлівка та Холодівка. Люди понад рік були змушені самотужки добиратись до Тульчина. Іноді навіть пішки, а це понад 20 км.
Поки що автобус курсуватиме за маршрутом двічі на тиждень – у вівторок та неділю. О 7:45 автобус виїжджає з с. Маньківка, об 11:30 – з Тульчина.
У найближчій перспективі розширення географії автобусного сполучення для сіл Білоусівка, Богданівка, Клебань в напрямку Тульчина.