Щоб запобігти виникнення пожеж у культових спорудах, в ГУ ДСНС у Вінницькій області посилили інформаційно-роз’яснювальну роботу з прихожанами та священнослужителями різних релігійних конфесій.
14 квітня під час вечірнього Богослужіння, наші рятувальниці в черговий раз з превентивною метою завітали до одного із найдавніших храмів Вінниці – костелу Святої Діви Марії Ангельської.
Спілкуючись із настоятелем храму, фахівці ДСНС наголошували на обов’язковій наявності в приміщеннях комплексу кляштору ордену Капуцинів, первинних засобів пожежогасіння, а також нагадали, аби працівники церкви стежили за справністю електроприладів та належним утриманням шляхів евакуації.