Рятувальники спільно з працівниками ТОВ «Кононівський елеватор» Гніванської дільниці провели спеціальне об’єктове навчання з ліквідації умовної пожежі.
Про це повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.
За легендою навчань, загоряння сталося в одному з технічних приміщень. Прибувши на місце події, бійці ДСНС оперативно приборкали полум’я та ліквідували умовне загоряння.
«По завершенню практичної частини тренувань, для всіх працівників підприємства, фахівці ДСНС провели інструктаж щодо основних причин виникнення пожеж, також нагадали основний алгоритм дій під час сигналу «Увага всім!», виявлення вибухонебезпечних предметів і правил поведінки на воді влітку», – повідомили в ДСНС.
Надзвичайники наголосили, що реалії сьогодення вимагають від громади обізнаності щодо дій в екстрених ситуаціях, особливо на об’єктах такого типу, адже там зберігається урожай.
«Тож, першочерговим завданням для бійців Служби порятунку є навчання людей правильним діям у разі виникнення надзвичайної ситуації, адже це, своєю чергою, допоможе вчасно не лише її ліквідувати, а й запобігти трагедії та матеріальним втратам», – йдеться у повідомленні.