Вінницькі рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на базі Мурованокуриловецької школи-інтернату, де учні знаходяться з нічним перебуванням у закладі. До навчань також залучили педагогів та адміністрацію об’єкта, яких ознайомили з порядком дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру та здійснення повної евакуації за спеціально розробленим алгоритмом.
Про це повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.
«За задумом, в одному зі спальних приміщень, на другому поверсі, сталося загоряння. Виявивши пожежу, персонал навчального закладу сповістив рятувальників та одразу провів евакуацію учнів та працівників інтернату.
Підрозділ ДСНС, прибувши за викликом, здійснив розвідку приміщення, де виникла умовна пожежа, в одному з яких виявлено двох учнів. Останніх, за допомогою трьох колінної драбини надзвичайники вивели із “задимленого” приміщення корпусу та приборкали “полум’я”», – йдеться у повідомленні.
По завершенню заходу, учням продемонстрували пожежну техніку та аварійно-рятувальне обладнання, яке знаходиться на озброєнні місцевого підрозділу Служби порятунку.
«Такі навчання у ДСНС проводять постійно, рятувальники намагаються максимально навчити працівників об’єктів з масовим перебуванням людей як діяти в екстрених ситуаціях, адже в момент ймовірної небезпеки це дозволить їм зберегти здоров’я та життя підопічних», – повідомили рятувальники.











