27-річний Данило Кривченко з Вінниці. Він молодий, але вже з досвідом, старший сапер частини піротехнічних робіт. Сапер вже четверту ротацію проводить гуманітарне розмінування на звільнених від рашистів територіях України.
Про роботу сапера та його прихід у незвичайну професію повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.
До ДСНС Данило прийшов водієм, та маючи певні знання та неабияке бажання допомагати людям, став одним із перших, хто виявив бажання нести службу в піротехнічному розрахунку, коли лиш тільки почув, що особовий склад підрозділу розширюватимуть.
Данило каже, що про свій вибір професії та те, чим займається наразі, жодного разу не пожалкував. Хоч й до сьогодні, з певних причин, приховує це від бабусі.
Для Данила, це вже четверта ротація. За три тижні сапер разом із вінницькими колегами повернеться додому.
Для Данила, це вже четверта ротація. За три тижні сапер разом із вінницькими колегами повернеться додому.
Над усе наш надзвичайник цінує згуртованість, яка наразі об’єднує весь особовий склад бійців ДСНС. А ще, вінницький сапер дуже любить тварин, говорить, своїх котиків знаходить скрізь, де б не був. Деяким навіть пощастило, бо завдяки його доброму серцю вони отримали родину.