Вчора, 27 лютого, бійці ДСНС сім разів виїжджали на ліквідацію загорянь сухої рослинності площею понад 7,5 гектара.
Про це повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.
Зокрема, випадки пожеж зафіксовані у містах Калинівка, Шаргород, Тульчин, селах Стратіївка Гайсинського району, Гриненки Тульчинського району, Кордишівка Вінницького району та у Вінниці.
«Надзвичайники Вінниччини вкотре закликають неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожеж у природних екосистемах!
Наголошуємо, що за випалювання сухої рослинності передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність! Будьте відповідальними! Якщо ви стали свідком пожежі – негайно повідомте до Служби порятунку за номером 101!», – йдеться у повідомленні.
Наголошуємо, що за випалювання сухої рослинності передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність! Будьте відповідальними! Якщо ви стали свідком пожежі – негайно повідомте до Служби порятунку за номером 101!», – йдеться у повідомленні.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/EKO1-1-80x60.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/EKO2-1-80x60.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/EKO3-80x60.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/EKO4-80x60.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/EKO5-80x60.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/EKO6-80x41.jpg)