Для другого заїзду у заклад відпочинку відібрали 12 родин із Крижопільської, Піщанської, Погребищенської, Теплицької, Гніванської, Вінницької та Оратівської громад. Усі ветерани мають важкі поранення. З ними приїхали дружини та діти.
Про послугу реабілітації поранених Захисників та їхніх родин повідомила перша заступниця начальника ОВА Наталя Заболотна
Посадовиця повідомила, що ветерани разом та індивідуально вони отримують консультації психологів та соціальних працівників. І за словами учасників, вони вже стали однією родиною.
Декілька сімей мали питання щодо надання медичних послуг, а саме проведення оперативного втручання та придбання дороговартісних ліків.
Пишаюся нашими закладами охорони здоров‘я. Ветерани та їх дружини неодноразово схвально відгукувалися про роботу Вінницький обласний клінічний медичний реабілітаційний центр. Нагадаю, що 2 заїзди цієї соціальної послуги фінансуємо за рахунок обласного бюджету у співпраці з Товариством Червоного Хреста України. Далі плануємо співфінансування з місцевих бюджетів громад. На 2024 рік кошти передбачили 9 громад. Я закликаю решту – долучатися та не зволікати», – прокоментувала Наталя Заболотна.