Вінничани, представники влади міста і області, військовослужбовці, члени громадських організацій поклали квіти до пам’ятника жертвам Голодомору 1932-1933 років, що на Хмельницькому шосе.
Сьогодні, 27 листопада, відбудеться Всеукраїнська акція «Запали свічку». Традиційно о 16.00 пам’ять загиблих під час геноциду українського народу вшановують хвилиною мовчання та встановлюють запалену свічку на підвіконня як в Україні, так і в багатьох країнах світу. Тож кожен вінничанин може долучитись до акції та запалити свою свічку скорботи.