В садочок пішли маленькі вінничани, а батьки тепер мають можливість спокійно ходити на роботу. Нещодавно поруч із закладом дошкільної освіти «Лісова казка» (с. Писарівка). адаптували укриття, яке буде використовуватися для дітей із садочку під час повітряної тривоги.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Директорка департаменту освіти ВМР Оксана Яценко повідомила, що в укритті, для малечі облаштовано місця для ігор, створені осередки самостійно-художньої й пізнавальної діяльності, а освітнє середовище є безпечним, інформативним, цікавим та змістовним.
Усі функціонуючі заклади освіти Вінницької міської громади працюють із дотриманням правил безпеки в умовах воєнного часу та санітарно-гігієнічного стану. У дитячий садок беруть діток відповідно до кількості місць, в сховищі.