Служба безпеки України викрила на Вінниччині ще одного проросійського інтернет-агітатора. Ним виявився 41-річний мешканець Гайсинського району, який свідомо очікував на прихід «руського миру».
Про це повідомили в Управлінні СБУ у Вінницькій області.
Слідством встановлено, що зловмисник через власну сторінку в забороненій в Україні соціальній мережі «Однокласники» поширював «дописи», в яких заперечував збройну агресію рф проти України та героїзував російських військовослужбовців.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/SBU1-1-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/SBU2-1-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/SBU3-80x53.jpg)
Ініційована спецслужбою експертиза підтвердила протиправний характер вказаних матеріалів. В результаті санкціонованого обшуку вилучено комп’ютерну техніку, що використовувались для скоєння злочину.
Наразі фігуранту повідомлено про підозру за ч. 2 і ч. 3 ст. 436-2 Кримінального кодексу України (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників).
Матеріали кримінального провадження скеровано до суду. Зловмиснику загрожує до 8 років тюрми з конфіскацією майна.
Комплексні заходи проводили співробітники СБУ у Вінницькій області за процесуального керівництва обласної прокуратури.