Інцидент стався в селі Пагурці. У село приїхали працівники компанії, які повинні були провести технічне обслуговування газової мережі і відключити злісних неплатників. Тоді чоловік і вирішив спалити трактора.
Проте, загорілося тільки колесо, газовики встигли вчасно погасити вогонь.
«Вчора, 8 жовтня, наші співробітники проводили технічне обслуговування газової мережі та відключали злісних неплатників. При відключенні одного з будинків до трактора працівників підбіг незнайомий чоловік, облив його бензином і підпалив», – розповів начальник Хмельницького управління газового господарства Ігор Квік.
Ну і звісно ж, газовики звернулися до правоохоронців.
Відповідь поліції була дещо неочікуваною, для таких конфліктів:
«Поліцейські, які виїхали на місце конфлікту, з’ясували, що в газовиків не було документів, на підставі яких людям могли відключати газ. Тобто законних підстав для відключення не було.Відтак , поліцейські заборонили газовикам проводити роботи з відключення газу літнім людям. Конфліктну ситуацію вирішено на місці, газовики поїхали. Матеріальної шкоди завдано не було. Коли порушують ваші права – не зволікайте, дзвоніть в поліцію», – прокоментувала цей інцидент Анна Олійник, начальник Відділ комунікації поліції
Вінницької області