На Великдень ще 130 українських Захисників вдалося визволити з російського полону. Серед звільнених з полону 8 Захисників з Вінниччини.
Про це повідомив начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов.
«Усі врятовані Захисники – рядові та сержанти. Більшість з визволених воїнів захищали Україну на Бахмутському та Соледарському напрямках, а також на Запоріжжі, Херсонщині, Луганщині.
48 зі 130 звільнених сьогодні захисників вважались зниклими безвісти. Частина з урятованих мають поранення, числені контузії та втрачені кінцівки», – йдеться у повідомленні
Цього разу додому повертаються:
92 – військовослужбовці Збройних Сил України;
20 – тероборонців;
11 – нацгвардійців;
троє прикордонників;
двоє представників Військово-морських сил;
двоє представників Державної спеціальної служби транспорту.
20 – тероборонців;
11 – нацгвардійців;
троє прикордонників;
двоє представників Військово-морських сил;
двоє представників Державної спеціальної служби транспорту.
Також звільнено з полону двох рідних братів, які воювали в районі м. Бахмут.
Найстаршому зі звільнених захисників вже виповнилося 58 років, наймолодшому – 21 рік.
Усі наші воїни повернуться додому!
Слава Україні!












