Сьогодні, 22 листопада, начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов, разом із командиром В/Ч 3008 полковником Володимиром Джулою, вручив ордени «За мужність» III ступеня родинам загиблих нацгвардійців із Вінниччини.
Високі державні нагороди присвоєно Указами Президента України вісьмом військовослужбовцям – вінничанам (посмертно) – за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України та вірність військовій присязі.
«Ніщо вам не замінить рідну людину… дитину, чоловіка, тата,- звернувся до родин загиблих військовослужбовців Начальник ОВА .- Від імені усіх жителів області, усіх жителів України хочу подякувати за те, що українці мають змогу залишатись вдома. Ваші діти, ваші рідні віддали своє життя у цій війні. Заради України. Ми не маємо права забувати тих, які пішли на цю війну. І вона ще не закінчилась…Вічна пам’ять Героям!
Нагороди отримали рідні загиблих Героїв – батьки, дружини, діти:
Вишневого Мирослава Миколайовича, молодшого сержанта
Колмикова Романа Юрійовича, солдата
Олійника Віталія Івановича, молодшого сержанта
Ком’якова Владислава Валерійовича, старшого солдата
Лановенка Миколу Андрійовича, майстер-сержанта
Мариніча Василя Сергійовича, молодшого сержанта
Іваннікова Володимира Анатолійовича, лейтенанта
Лясового Леоніда Валерійовича, лейтенанта медичної служби.
Колмикова Романа Юрійовича, солдата
Олійника Віталія Івановича, молодшого сержанта
Ком’якова Владислава Валерійовича, старшого солдата
Лановенка Миколу Андрійовича, майстер-сержанта
Мариніча Василя Сергійовича, молодшого сержанта
Іваннікова Володимира Анатолійовича, лейтенанта
Лясового Леоніда Валерійовича, лейтенанта медичної служби.
Слава Героям!