На 45 черговій сесії Вінницької обласної ради депутати розглянули 17 питань порядку денного та інформацію депутата Сергія Кривешка у різному. Саме цей момент викликав пожвавлення у залі.
Серед 17 питань порядку денного, які розглядали депутати обласної ради найцікавішим був розгляд та ухвалили рішення про принципи та пріоритети формування обласного бюджету Вінницької області на 2024 рік. Також депутати заслухали інформацію про результати виконання обласної Програми забезпечення виконання обласною військовою адміністрацією повноважень, делегованих обласною Радою на 2022 рік.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/KOPACHEVSKYY-80x53.jpg)
У відповідь на це Галина Якубович проінформувала, що на забезпечення цієї програми в 2023 році передбачено 63 млн грн, з яких використано не всі, станом на жовтень. Вона запропонувала припинити діяльність цієї програми та залишок невикористаних коштів направити на фінансування Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2021-2025 роки. За що й проголосували депутати.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/VASYLYSHYN-80x53.jpg)
Більшість інших питань стосувалася організаційних та майнових питань.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/PARKHOMENKO-80x53.jpg)
Найбільш емоційним під час засідання був виступ голови депутатської робочої групи, Сергія Кривешка, якому дали проінформувати депутатів про поїздку в Тростянецьку громаду на один з об’єктів та у Ладижин, де відбувся мор осетрових на приватному підприємстві.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/KRYVESHKO2-80x53.jpg)
Про поїздку депутатів видання «Новини Вінниці» інформувало з місця подій.
Подробиці: Вінницькі депутати симулювали конфлікт для замовного сюжету на місцевому телебаченні
Кривешко наполіг, щоб депутати заслухали власника померлої риби Олександра Корха. Він виклав своє бачення щодо загибелі осетрів та закликав депутатів облради, щоб ті звернулися до Єврокомісії і звідти прислали експертів для встановлення причин загибелі і винних в цьому. На цей раз підприємець не називав, як раніше, конкретно компанію, яку підозрює у загибелі риби, хоча «прозоро натякнув» на це.
Нагадаємо, компанія МХП вдруге вимагає у власника осетрової ферми Корха спростувати недостовірну інформацію
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/KORKH-1-80x53.jpg)
З подробицями поїздки депутатів можна ознайомитися за посиланням ↓
Депутати Вінницької обласної ради готуються оголосити “війну” всім інвесторам Вінниччини?
Після виступу підприємця, на трибуну знову вийшов Сергій Кривешко й почав розповідати, як (на його думку, ред.) невідомі особи усіляко перешкоджали діяльності робочої групи. І запропонував, щоб надалі виїзди депутатів на місце супроводжував КОРД. Чим викликав здивований погляд очільника обласної поліції, сміх та пожвавлення у залі.
Варто зазначити, що про свою незгоду з представленими Кривешком аргументами заявили інші депутати, що входять до складу групи, і які не є членами фракції «Української стратегії Гройсмана». Зокрема, депутат Євгеній Шаповалов (фракція «Слуга народу») зазначив, що якщо на розгляд питання запросили Олександра Корха, то варто було б запросити й ту компанію, яку він вважає винною.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/SESIYA1-80x53.jpg)
Він також вважає, що діяльність робочої групи не організували належним чином. Його в цьому з місця підтримав член цієї ж групи, позафракційний депутат Роман Квітко.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/KVITKO-e1698464962972-80x107.jpg)
Як бачимо, у робочій групі є протилежні думки щодо питань, які мають розглядатися.
Ну і на завершення додаємо, що голова робочої групи Сергій Кривешко відмовився давати коментарі нашому кореспонденту після свого виступу і розгляду його інформації.
Свою відмову пан Кривешко аргументував переконливо і феєрично:
Фото: Вінницька обласна рада.