Денис Мазур отримав відзнаку «Золотий хрест» вдруге, а його тезка, Денис Герасимчук за проявлену мужність і успішне виконання завдань під час бою, нагороджений вперше.
Про нагороди бійців повідомили у Вінницькій ОВА.
Військовослужбовець із Барської міської громади Денис Мазур за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету України, нагороджений почесним нагрудним знаком «Золотий хрест» та «Гілка дубового листя”- це повторне нагородження високою відзнакою Головнокомандувача ЗСУ.
За проявлену мужність і успішне виконання завдань під час бою, «Золотим хрестом» нагороджено 23-річного Дениса Герасимчука з села Уладівське Калинівської громади, що у Хмільницькому районі. Повномасштабне вторгнення захисник зустрів у лавах ЗСУ, де служив за контрактом. Відтоді він мужньо стоїть на захисті Батьківщини.