Сьогодні, 27 листопада, працівники КП «Вінницька транспортна компанія» розвантажили уже 27-й трамвайний вагон «Tram2000». Незабаром розпочнеться робота з його технічної адаптації до вимог українського законодавства.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Швейцарські партнери передають ці трамвайні вагони безоплатно у межах другого етапу проєкту «Цюрихські трамваї». Варто зазначити, що наразі уже 16 таких вагонів курсують трамвайними маршрутами міста.
Окрім технічної адаптації, вагони мають пройти й ряд юридичних процедур. По їх завершенню трамваї виїдуть на маршрути міста.
Видання «Новини Вінниці» повідомляло про попередні поставки трамваїв зі Швейцарії у Вінницю.