Добровольців з Вінницької області відзначили подяками від Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА. Тут пройшла зустріч із медиками «швидкої» які місяць працювали на деокупованих територіях Херсонщини. Шість добровольців з Вінницької області поїхали надавати допомогу нашим українцям.
«Кожному вручила Подяку від Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА. Дякувати Богу всі живі й уже надають допомогу нашим вінничанам. За кожного із них хвилювалися не тільки їхні рідні, а й ми», – повідомила директор департаменту Ольга Задорожна.
Ольга Задорожна розповіла, що медики говорили про ситуацію у селах та містах де вони працювали.
«Люди не можуть доїхати до лікарні, тому наші бригади «швидкої», місцеві зустрічали й проводжали зі сльозами на очах. А ще поки надавали допомогу та видавали ліки, місцеві уже приходили з напеченими пирогами. Наш народ Незламний і Непереможний! І уже рік ми протистоїмо ворогу і рятуємо життя пацієнтів. Наближаємо нашу Перемогу!», – зазначила Ольга Задорожна.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/02/MEDYKY8-80x60.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/02/MEDYKY7-80x78.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/02/MEDYKY6-80x92.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/02/MEDYKY4-80x69.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/02/MEDYKY3-80x75.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/02/MEDYKY1-80x71.jpg)