Шістьох активних учасників конфлікту затримали в процесуальному порядку та поміщено до ізолятора тимчасового тримання. Слідством вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру та обрання запобіжного заходу. Обставини злочину встановлюють оперативники та слідчі.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
14 листопада близько 23 години до поліції надійшло повідомлення від адміністрації закладу про бійку в готельно-розважальному комплексі м. Вінниці.
Як розповів керівник Відділу поліції № 1 Вінницького районного управління поліції Юрій Голуб, поліцейські встановили, що між двома компаніями чоловіків, які перебували у стані алкогольного сп’яніння, виник словесний конфлікт, який переріс у масову бійку. Під час вчинення правопорушення зловмисники застосували газ дратівливої дії та розпилили вогнегасник.
У зловмисників відібрано зразки крові для визначення ступеня алкогольного сп’яніння. Поліцейські встановлюють усіх причетних до вчинення правопорушення.
За цим фактом слідство розпочало кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 КК України (хуліганство). Затриманим загрожує до 7 років позбавлення волі.