Аварія трапилася 1 квітня у селищі Вапнярка Тульчинського району. У результаті дорожньо-транспортної пригоди малолітня дівчинка зазнала тілесних пошкоджень. Правоохоронні органи зараз встановлюють причини та обставини аварії.
За попередньою інформацією слідства, 45-річний водій автомобіля Reno збив школярку, яка переходила дорогу у невстановленому місці. Унаслідок цього події місцева жителька отримала травми і була доставлена до медичного закладу.
Водій транспортного засобу був на місці, його стан трезвий. Автомобіль вилучено на арештмайданчик.
У зв’язку з цим інцидентом проводиться кримінальне розслідування за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). За такий порушення передбачена покарання – до 3 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.