Суд першої інстанції визнав винним підсудного 17-річного вінничанина в інкримінованих йому злочинах, передбачених ч. 2 ст. 307(Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), ч. 4 ст. 185(Крадіжка), Його засудили до 6 років 6 місяців позбавлення волі без конфіскації майна.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
«17-річного вінничанина працівники поліції затримали у травні минулого року на вулиці Гонти під час відпрацювання території обслуговування. Під час досудового розслідування слідчі довели причетність хлопця до двох наркозлочинів і крадіжки велосипеда. Після затримання, юнак показав поліцейським місця, де він вже встиг зробити 10 закладок», – йдеться у повідомленні.
Наркотики неповнолітній продавав через мобільний додаток Telegram. Він робив закладки по місту, а потім «клієнтам» скидав інформацію про місце їх розташування.