Цими вихідними інспектори Муніципальної варти склали 4 протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП на громадян, які спалювали сміття за адресами вул. К. Широцького, Комарова, пров. Вишневий та навіть узбережжя р. П. Буг у районі Сабарова.
Про це повідомили у Вінницькій муніципальній варті.
«Нагадуємо, що Муніципальна варта невпинно протидіє спалюванню на території нашої громади, оперативно реагуючи на звернення громадян, що надходять різними каналами зв’язку, у тому числі від Ситуаційного центру та Цілодобової варти», – про це йдеться у повідомленні.