Із Софією Кучерук продовжено контракт на займання посади директорки комунального некомерційного підприємства «Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім. акад. О.І. Ющенка».
Про це повідомили у Вінницькій обласній раді.
Про продовження контракту повідомив голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий під час перебування у закладі.
Він зазначив, що під час відвідин лікарні визначені наступні цілі, першочергові та стратегічні завдання. Звичайно, обласна Рада буде в цьому допомагати.
Директорка закладу Софія Кучерук розповіла про досягнення лікарні, виклики та плани на майбутнє. Вона також зазначила, що заклад активно співпрацює з міжнародними профільними організаціями, українськими та закордонними лікарнями; медичні працівники часто стажуються в інших країнах задля навчання та обміну досвідом, особливо – в галузі реабілітації.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/LIKARNYA1-2-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/LIKARNYA2-2-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/LIKARNYA3-2-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/LIKARNYA4-1-80x53.jpg)