У середу, 19 листопада, на Вінниччині, як і у більшості регіонів України будуть застосовуватись заходи обмеження споживання електроенергії. Відключатимуть побутових споживачів, а промисловим – обмежуватимуть потужність.
Про це інформує НЕК “Укренерго”.
Причина запровадження обмежень – наслідки масованих російських ракетно-дронових атак на енергооб’єкти.
Графіки погодинних відключень (ГПВ): з 00:00 до 23:59 – від 1 до 4 черг (з максимальним обсягом обмежень у вечірні години).
Графіки обмеження потужності (ГОП): з 00:00 до 23:59 – для промислових споживачів.
«Увага! Час та обсяг застосування обмежень можуть змінитись. Стежте за інформацією на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні», – зауважили в “Укренерго”.








