Сьогодні, 20 квітня Вінниця проводжає у вічність оборонця України Яремчука Олександра Миколайовича 1971 року народження. Чоловік став на захист Батьківщини у березні 2022 року.
Про загибель воїна-вінничанина повідомили у Вінницькій міській раді.
Олександр Яремчук воював у лавах 425-ї окремої штурмової бригади «Скала» на східному напрямку. 12 квітня під час бою поблизу селища Очеретине Покровського району Донецької області Олександр отримав множинні вогнепальні поранення, які призвели до смерті. Серце воїна зупинилося 17 квітня… Йому було лише 52 роки.
У тому трагічному бою Олександр боровся до останнього. Кулі прошивали його з голови до ніг, але, пересилюючи біль, він продовжував виносити пораненого побратима з-під ворожого вогню. Зараз врятований у важкому стані перебуває у лікарні. На щастя, він житиме.
Народився Олександр Яремчук у селі Корделівка Вінницької області. Після закінчення місцевої школи поїхав на навчання до Вінниці. Здобув юридичну освіту в тоді ще м’ясо-молочному технікумі та залишився працювати. Майже половину життя віддав роботі в правоохоронних органах.
У вільний час Олександр захоплювався музикою. Сам гарно співав. Мав приємний голос та бездоганний слух.
Церемонія прощання з Олександром Яремчуком розпочнеться о 13:00 у Спасо-Преображенському кафедральному соборі. Вінничан запрошують зустріти та провести траурний кортеж, який рухатиметься вул. Соборною, живим коридором.
Поховають воїна о 14:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.
Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/YAREMCHUK-OLEKSANDR-80x79.png)