Відвідувачі та працівники Вінницького Терцентру відзначили День української писемності та мови написанням традиційного диктанту з української мови.
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Вінниці приєднався до відзначення Дня української писемності та мови. Захід почався з написання диктанту, в якому взяли участь не тільки працівники центру, але й відвідувачі відділення денного перебування.
У Терцентрі діє літературний гурток, який є досить популярним серед відвідувачів. Тут проводяться українські творчі вечори, на яких читають твори, вірші, співають пісні. Деякі відвідувачі пишуть власні вірші.