Бійці КОРДу, спецпідрозділу патрульної поліції ТОР, роти поліції особливого призначення та батальйону «Вінниця» під час чергових навчань відпрацьовували елементи тактичного бою та тактику проведення спеціальних антидиверсійних операцій.
Начальник ГУНП Іван Іщенко розповів:
«На полігоні було відпрацьовано методику дій поліцейських під час відпрацювання бойових ввідних, провели стрільби зі снайперських гвинтівок різних калібрів, кулеметів, гранатометів тощо. Усі спецпризначенці продемонстрували злагодженість дій, професійність і повну бойову готовність до зустрічі з ворогом. Вінницька поліція разом з військовими та іншими правоохоронними органами не дасть окупантам жодного шансу для реалізації своїх варварських планів».
















