На міжнародних змаганнях, що проходять з 25 по 30 квітня 2024 року у місті Чханвон (Південна Корея), наш спортсмен Олексій Денисюк виборов золото та три срібла.
Про це повідомив начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов.
«Заслужений майстер спорту, спортсмен регіонального центру «Інваспорт» Олексій Денисюк здобув «золото» у вправі Р-3 (стрільба з малокаліберного пістолета на 25 м. 60 пострілів 30+30 (МП-5).
Також він завоював «срібло» у вправі Р-6 (змішана пара mix стрільба з пневматичного пістолета на 10 метрів).
Крім цього, наш стрілець посів друге місце у вправі Р-4 (стрільба з довільного малокаліберного пістолета на 50 м. 60 пострілів) та у вправі Р-5 (швидкісна стрільба з пневматичного пістолета на 10 м 40 пострілів).
Також він завоював «срібло» у вправі Р-6 (змішана пара mix стрільба з пневматичного пістолета на 10 метрів).
Крім цього, наш стрілець посів друге місце у вправі Р-4 (стрільба з довільного малокаліберного пістолета на 50 м. 60 пострілів) та у вправі Р-5 (швидкісна стрільба з пневматичного пістолета на 10 м 40 пострілів).
Вітаю з Перемогою! Нехай Гімн України й надалі звучить на п’єдесталах світу», – привітав спортсмена Сергій Борзов.