Учасники семи юнацьких команд з волейболу, які боролися за право представляти Вінницьку область на всеукраїнському рівні змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».
Про хід змагань повідомили у Вінницькій ОВА.
На базі СК «Здоров’я» за першість змагалися команди: «Морські леопарди (Дізаер)» з Жмеринського ліцею № 2, «Гепарди» НВК – гімназія м. Ямпіль, «Лисиці» з Бершадського ліцею, «Сірі вовки» з ліцею № 5 Козятинської міської ради.
Також свою майстерність продемонстрували учасники: «Гаор» з Погребищенського ліцею №2, «Грізлі» з Піщанського ліцею №1, «Барс» з Вінницького хутірського ліцею.
За словами Сергія Борзова, проєкт «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги», що втілюється з ініціативи Президента Володимира Зеленського, – це чудова можливість для самореалізації кожного учня.










