Рішення про зміни до статуту обласної дитячої клінічної лікарні прийняли депутати Вінницької обласної ради.
У закладі зможуть надавати послуги не тільки третинної високоспеціалізованої допомоги, а й вторинної, до якої належить паліативна медична допомога.
На базі обласної дитячої клінічної лікарні працює виїзна паліативна мультидисциплінарна бригада. Вона обслуговує дітей не тільки по Вінниці, а й по районах.
“Виїзна паліативна бригада вже працює, і є багато позитивних відгуків про їхню роботу. В Україні більше таких мультидисциплінарних бригад немає. Але потрібна й стаціонарна паліативна допомога”, – повідомила директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Ольга Задорожна.