Слідчі поліції завершили розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно підприємниці, яка під час капітального ремонту дорожнього покриття у місті Бар привласнила понад 560 тисяч гривень із місцевого бюджету, а потім легалізувала ці кошти.
Про це повідомляє редакція сайту «Новини Вінниці» з посиланням на Головне управління Національної поліції у Вінницькій області.
У ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що протягом 2023–2024 років між відділом житлово-комунального господарства, комунальної власності та капітального будівництва Барської міської ради та фізичною особою-підприємцем були укладені договори на ремонт доріг.
Слідчі відділення поліції № 1 Жмеринського районного відділу поліції кваліфікували дії підрядниці за трьома статтями Кримінального кодексу України: привласнення та розтрата майна у великих розмірах, службове підроблення та відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом. За скоєне їй загрожує до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.








