Громадське об’єднання “Ми – Вінничани”, очолюване Валерієм Коровієм, разом з народними депутатами України Ларисою Білозір, Геннадієм Вацаком, Миколою Кучером, а також Сергієм Кудлаєнком, Олександром Домбровським та благодійним фондом “Український Альянс”, на чолі з Миколою Філоновим в останній день зими провели благодійний марафон «Вінничани для ЗСУ». Під час марафону зібрали внесками від бізнесу та донатами від людей 2 мільйони 220 тисяч гривень. За ці гроші закуплять FPV-дрони.
Під час заходу організатори марафону вже вручили військовим з 8 з’єднань дрони, які закупили попередньо. Частину з них для своєї бригади отримав і Тарас Березовець, журналіст та експерт, а нині майор та пресофіцер Першої окремої бригади спеціального призначення ім. Івана Богуна.
Тарас Березовець був гостем на заході. Він, як людина медійна, що рідкість серед військових, розповів про те, як українці захищали свою землю на початку війни, і як це роблять тепер.
Як Вінниччина залишилась в безпеці та чому прорив противника на Миколаївщині може зробити Вінниччину фронтовим регіоном
За його словами, найближчі два-три місяці будуть критичними, тому що ворог накопичив достатні сили для наступальних операцій. Тому до кінця весни кожен хто допоможе ЗСУ допоможе собі. Адже ворог не просунеться в цих напрямках і не наблизиться в тому числі до кордонів Вінницької області.
Він також високо оцінив зусилля вінничан щодо підтримки Сил Оборони.
«Саме тому, те що сьогодні робить вінницька громада, ГО «Ми – Вінничани» надаючи дрони бойовим підрозділам ЗСУ, це означає, що кожен дрон це мінімум одне збережене життя українського солдата, це збережена техніка і знищена жива сила і техніка противника», – зазначив Тарас Березовець.