Зима час дива і подарунків, і Вінницький академічний музично-драматичний театр ім. М. К. Садовського готує багато сюрпризів для вінничан та гостей міста.
13 грудня театральна сцена стане свідком прем’єри казки-мюзиклу “Снігова Королева” за творами Ганса Крістіана Андерсена. Режисерка Ольга Буга працює над цією казковою постановкою, яка зацікавить як дітей, так і дорослих.
Ще одна прем’єра відбудеться 9 грудня – драма “Стікери” за п’єсою Ігоря Носовського від Євгена Карнауха. Проєкт реалізується в рамках конкурсу грантів “Сила в ресурсі”. Дії розгортаються в окупованому Херсоні сьогодення, розкриваючи тему родинних відносин і життєвих виборів.
Також 28 грудня театр запрошує на “Різдвяний концерт”. Зірки вінницької сцени, супроводжуючи театральний оркестр, виконають Різдвяні хіти, відомі в усьому світі. Приєднуйтеся до нас, щоб разом співати, зустрічати Різдво і відзначати прихід 2023 року. Не пропустіть прем’єрні вистави!