Сьогодні, 28 травня, у Вінниці підписали договір про влаштування трьох дітей до патронатної родини. Двоє дівчат віком 6 років та 4-річний хлопчик, які опинилися у складних життєвих обставинах, тимчасово проживатимуть у родині патронатної виховательки Ганни Чернюк.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Сім’я 6-річних Даніели та Домініки, 4-річного Даніїла є внутрішньо переміщеною. Вони переїхали до Вінницької області з Бучанського району Київщини з початком повномасштабного вторгнення рф на територію України.
Мати разом з дітьми проживала у селі Агрономічне та, на жаль, недостатньо приділяла уваги вихованню та турботі про дітей.
З 2021 року у Вінниці функціонує сім’я патронатного вихователя Ганни Чернюк.