30 візків-трансформерів передали індивідуально нашим ветеранам з ампутаціями та спинальними травмами. Також візки передали для пацієнтів в Подільський онкоцентр, Томашпільську та Шаргородську лікарні, Вапнярський територіальний центр соцобслуговування.
Про передачу візків повідомила народна депутатка України Лариса Білозір.
Такі візки мають велику маневреність та функціональність, що, дає змогу забезпечити максимальний комфорт та безпеку нашим ветеранам та пацієнтам лікарень.
Лариса Білозір є партнеркою ГО «Ми – Вінничани».
Довідково: До громадського об’єднання “Ми-Вінничани” входять народний депутат VIII скликання Сергій Кудлаєнко, екс-голова Вінницької ОВА та колишній мер Вінниці, нардеп двох скликань Олександр Домбровський, партнерами ГО є чинні парламентарі Лариса Білозір, Геннадій Вацак та Микола Кучер, засновник Благодійного фонду “Український Альянс” Микола Філонов, керівник організації очільник Вінницької облдержадміністрації 2015-2019 р. Валерій Коровій.
Запрошуємо підписуватись на «Новини Вінниці” в інших соцмережах:
🔴 Telegram 🟡 TikTok 🟣 Instagram 🔵 Facebook 🟤 YouTube 🟢 WhatsApp