Протягом минулої доби, 29 лютого, команди бійців Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) виїжджали аж 6 разів для ліквідації загорянь в екосистемах Вінницького, Гайсинського, Тульчинського та Хмільницького районів.
Внаслідок проведених заходів загалом ліквідовано пожежі, які спричинили знищення сухої трави на площі близько 5 гектарів.
Рятувальники Вінниці звертаються до мешканців області із закликом до обережності та утримання від вогню при обробці відходів та спалюванні рослинності на відкритих територіях. На думку фахівців, сухі залишки можуть вогнегаситися від сірника чи недопалка, а полум’я швидко поширюється на значні площі, призводячи до виникнення масштабних лісових пожеж.
Звертаємо увагу на важливість відповідального ставлення до вогню та спільних зусиль у попередженні пожеж для збереження нашого екологічного спадщини.