Місто Вінниця, на прохання ОВА Дніпропетровської області, спрямовує 22 тонни цукру у Дніпро.
У Вінниці, завдяки місцевим потужностям, пофасували цукор на кілограмові блоки й вже готові їх відправляти. Це допомога для внутрішньо переміщених осіб, які знаходяться безпосередньо в Дніпрі та, ймовірно, для місцевих жителів.
Цукор закуплений в Україні за кошти Швейцарської конфедерації. Їхній гуманітарний штаб закупив цукор, борошно, олію, сухе молоко, консерви та кукурудзяну крупу.
Третина допомоги, яка надійшла зі Швейцарії, залишається у Вінниці для внутрішньо переміщених осіб та вінничан з-поміж малозабезпечених верств населення. Третина направляється на громади Вінницької області за запитом керівників громад, які потребують допомогу для внутрішньо переміщених осіб та малозабезпечених верств населення. Ще третина – в області, які в зоні бойових дій або межують із ними