У Вінниці команда ГО «Ми-Вінничани», разом з народним депутатом Ларисою Білозір, яка перебувала на Вінниччині з робочим візитом, зустрічалась з медиками та військовими.
Окрім відвідин поранених захисників, візит мав на меті в неформальному спілкуванні визначити реабілітаційні, медичні та інші потреби.
Народний депутат України Лариса Білозір акцентувала увагу, на цифровізації послуг для військовослужбовців та ветеранів. А також на спрощенні доступу до цих послуг.
Вінничани постійно опікуються потребами військових та членів їх родин, зазначив очільник міської організації «Ми-Вінничани» Сергій Кудлаєнко.
Підсумувавши результати спілкування у військових частинах та з медиками, члени робочої групи визначили напрямки підсилення роботи.
А також вшанували пам’ять полеглих захисників України поклавши квіти до меморіалу.
Та завітали в Спасо-Преображенський кафедральний собор Православної Церкви України.
Довідково: До громадського об’єднання “Ми-Вінничани” входять народний депутат VIII скликання Сергій Кудлаєнко, екс-голова Вінницької ОВА та колишній мер Вінниці, нардеп двох скликань Олександр Домбровський, партнерами ГО є чинні парламентарі Лариса Білозір, Геннадій Вацак та Микола Кучер, засновник Благодійного фонду “Український Альянс” Микола Філонов, керівник організації очільник Вінницької облдержадміністрації 2015-2019 р. Валерій Коровій.
📰 Запрошуємо підписуватись на «Новини Вінниці” в інших соцмережах: