У місті Бар Вінницької області, на зеленій сцені в парку виступив гурт KOZAK SYSTEM зі 160-тим ювілейним концертом на підтримку Збройних сил України.
Про це повідомили у Барській міській раді.
Хвилиною мовчання вшанували всіх Героїв, загиблих за незалежність та свободу України на початку концерт. Під час заходу збирали гроші на дрон для однієї з бригад ЗСУ, що натепер на «передку» захищає Україну та кожного з нас від російських окупантів.
Дощ, що розпочався під час концерту, не зупинив ні артистів, ні глядачів. Останні розгорнули свої парасольки над улюбленими музикантами.
«Ні музикантів, ані глядачів не зупинив навіть дощ, який потім все ж таки символічно поступився сонцю… присутні насолоджувались запальними, надихаючими, патріотичними піснями, сповненими любові до України. Впевнені, доки серед нас такі українці, нас нікому й ніколи не здолати!», – зазначили у Барській міській раді.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/06/BAR7-80x53.jpg)