На Вінниччині рятувальники витягли з криниці двох людей. Трагедія сталася в неділю, близько 16-ї години в селі Адамівка Барської громади.
Про це повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.
«На місці події прикордонники, за допомогою рятувальної мотузки та драбини, з 8-метрової глибини рятувальники підняли 62-річного чоловіка та передали його бригаді екстреної медичної допомоги. 64-річну жінку надзвичайники дістали з дна колодязя вже без ознак життя», – повідомили рятувальники.
Що стало причиною трагедії та призвело до загибелі людини наразі встановлюють правоохоронці.