У селі Флорине Бершадської громади зустріли чоловіка після випробування війною, полоном і довгими місяцями очікування на повернення додому. До громади прибув звільнений з російського полону військовослужбовець Яблочний Олександр.
Про це повідомив Бершадський міський голова Віталій Драган.
У 2022 році Олександр став на захист України, а 12 грудня 2023 року під час виконання військового обов’язку потрапив у полон. Після довгих місяців неволі, 6 березня 2026 року, Олександра було звільнено. Після лікування та реабілітації він нарешті зміг повернутися до рідних.
Відтепер Олександр Яблочний планує проживати у Бершадській громаді поруч із донькою, яка мешкає у селі Флорине.
«Жителі села, рідні та небайдужі люди зустрічали захисника з українськими прапорами, щирими обіймами та словами вдячності. Це була зустріч, сповнена щастя та хвилювання, адже кожен військовий, який повертається з полону на рідну землю, — це велика радість для всієї України.
Відтепер Олександр Олександрович планує проживати у Бершадській громаді поруч із донькою, яка мешкає у селі Флорине. Переконаний, що тут він відчує підтримку, повагу та людське тепло, на які заслуговує кожен захисник», – йдеться у повідомленні.









