Вселення риби здійснювалось за рахунок коштів користувача водних біоресурсів відповідно до Режиму рибогосподарської експлуатації водойми.
Про це повідомив Вінницький рибоохоронний патруль.
Так, до водосховища випущено 2 533 кг дволіток риби, середньою вагою близько 180 грамів/екз. Зокрема, 14 072 екз. (2 533 кг) товстолобика.
“Нагадаємо, що процес зариблення має свою чітку послідовність. На окремих, штучно створених ставках вирощується різновид малька, який вручну збирається і переправляється до певної водойми. Вінницький рибоохоронний патруль є головним контролюючим органом цього процесу. Він створює комісію та відповідає за вселення риби”, – повідомили у патрулі.