Дві смертельні ДТП сталися минулими вихідними на дорогах Вінницької області. Одна з аварій сталася у Гайсинському районі, інша – в Тульчинському районі.
У суботу, 8 червня, близько 13:00 на ділянці автодороги сполученням «Вінниця-Гайсин» в районі села Кузьминці водій автомобіля ВАЗ 2104, 44-річний житель Гайсинського району, за попередньою інформацією слідства, допустив наїзд на 82-річну жінку-пішохода, місцеву мешканку, яка переходила проїжджу частину дороги по нерегульованому пішохідному переходу.
Того ж дня близько 16:50 керманич автомобіля ВАЗ 2109, 65-річний житель Тульчинського району, рухаючись в селі Дмитрашківка, попередньо – не впоравшись із керуванням, з’їхав у кювет та перекинувся. У результаті аварії водій загинув, а пасажир зазнав незначних травмувань.